شیوه های پرداخت

روش های پرداخت وجه

با افزایش خرید و فروش ها در فضای اینترنت، روش های جدیدی برای پرداخت وجه محصولات بوجود آمده‌اند. این روش ها روز به روز پیشرفته تر میشوند و راحتی بیشتری را در اختیار خریدار ها و عرضه کنندگان کالا قرار میدهد. در فروشگاه اینترنتی بازباما هم، برای راحتی بیشتر کاربران، روش های متعددی برای پرداخت وجه محصولات سفارشی قرار داده شده است، که کاربر بنابر میل خود میتواند یکی از آن ها را انتخاب کند و وجه مورد نظر خود را پرداخت کند. در ادامه ی مطلب به توضیح روش های موجود برای پرداخت، پرداخته شده است:

پرداخت از طریق درگاه بانکی(پرداخت اینترنتی)

تمام کاربران می‌توانند پس از طی مراحل ثبت سفارش، برای پرداخت وجه محصولات از طریق درگاه پرداخت بانک ملت، که در بازباما تعبیه شده است، استفاده کنند.این درگاه از تمام کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی میکند. در این روش کاربر میتواند با درج اطلاعات کارت بانکی خود مانند شماره کارت،cvv2،تاریخ انقضا و رمز دوم پویا در صفحه پرداخت بانکی،عملیات پرداخت را به راحتی انجام دهد. پس از پرداخت وجه،سفارش به طور خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال خواهد شد و نیازی به اطلاع‌رسانی توسط کاربر نیست.

شایان ذکر است،پرداخت وجه به صورت اینترنتی باعث تسریع روند آماده‌سازی و ارسال محصول خواهد شد.

 

پرداخت از طریق کارت به کارت:

در این روش، کاربر پس از طی مراحل ثبت سفارش در قسمت روش‌های پرداخت، روش “کارت به کارت” را انتخاب خواهد کرد و سفارش را نهایی میکند. پس از نهایی کردن سفارش، از طرف کارشناس فروش بازباما با کاربر تماس گرفته میشود و شماره کارت یا شماره شبای مورد تایید فروشگاه را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. پس از واریز وجه به کارت مورد نظر توسط کاربر، محصول بلافاصله وارد مراحل آماده‌سازی و اراسل خواهد شد.

حتما توجه بفرمایید شماره کارت و شماره شبای مورد تایید فروشگاه به ترتیب 6836-6793-3373-6104 و  IR_0120 0000 0000 9210 2921 33 به‌نام “بهروز عزیزپور” میباشد.

 

پرداخت درب منزل:

برای بعضی از محصولات بازباما، امکان تسویه حساب درب منزل وجود دارد، که کاربر میتواند این گزینه را انتخاب کند. در این روش وجه موردنظر بعد از تحویل محصول به کاربر، توسط مامور پست یا پیک مخصوص بازباما از کاربر دریافت خواهد شد. در این روش ابتدا کاربر هنگام سفارش محصول، مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت خواهد کرد، که این مبلغ معمولا به اندازه 10درصد کل مبلغ سفارش خواهد بود. بعد از سفارش محصول و پرداخت بیعانه، محصول برای کاربر ارسال خواهد شد و مابقی وجه موردنظر هنگام تحویل محصول به کاربر، از ایشان دریافت خواهد شد.