رویه های بازگرداندن کالا

جلب رضایت مشتریان همواره از الویت‌های بازباما خواهد بود. لذا سعی خواهیم کرد تمام سفارشات در بهترین حالت و سریعترین زمان به دست کاربران برسد. با وجود این بعضی مواقع ممکن است کاربران گرامی با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی اقداماتی در چهارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده ایت.

به منظور رضایت خاطر کاربران، کلیه محصولات ارائه شده در گروه‌های لوازم خانگی، صوتی‌وتصویری، آرایشی‌وبهداشتی دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.

لطفاً توجه داشته باشید:

  • هنگام تحویل گرفتن اجناس سنگین از قبیل یخچال، لباسشویی، تلویزیون و … از پیک مخصوص بازباما، محصول را از هر نظر تست بفرمایید و بعد از آزمایش محصول و اطمینان از سالم بودن آن، با پیک تسویه حساب بفرمایید. توجه داشته باشید بازباما هیچ مسئولیتی در قبال محصولات ضربه خورده و خراب شده، بعد از تحویل از پیک، برعهده نمیگیرد و تمام مشکلات محصول، بعداز تسویه حساب با باربر و پیک بر عهده مشتری میباشد.

 

  •  در صورت خرید گارانتی همراه محصولات، نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت کالا، به بازباما اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 48 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بازباما بازگردانده شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

اگر کالای دریافت شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد;

– در صورت وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، موضوع باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به بازباما از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
– اگر وجود مغایرت، بدون استفاده از کالا، قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خودباشد و از آن استفاده نشود.
– در بعضی موارد، عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

 

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد;

  • هنگام تحویل گرفتن اجناس سنگین از قبیل یخچال، لباسشویی، تلویزیون و … از پیک مخصوص بازباما، محصول را از هر نظر تست بفرمایید و بعد از آزمایش محصول و اطمینان از سالم بودن آن، با پیک تسویه حساب بفرمایید. توجه داشته باشید بازباما هیچ مسئولیتی در قبال محصولات ضربه خورده و خراب شده، بعد از تحویل از پیک، برعهده نمیگیرد و تمام مشکلات محصول، بعداز تسویه حساب با باربر و پیک بر عهده مشتری میباشد.

-هنگام تحویل محصول، آنرا کاملا بررسی بفرمایید و در صورت آسیب دیدگی، از تحویل و تسویه حساب خودداری کنید.

-با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بازباما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش پوشاک و کفش

درخواست مرجوعی تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

لطفا مدنظر داشته باشید ، در صورت ایراد ظاهری موضوع میبایست طی 24 ساعت از زمان تحویل کالا اطلاع داده شود.